Yalova’da belediyeye ait turizm işletmesinde sezon hazırlıkları tamamlandı

Yalova Belediyesi bünyesinde hizmet veren Yabeltaş AŞ’nin işlettiği Tatil Park, yaz turizmi devri için hazır hale getirildi.

Belediyeden yapılan açıklamada, kışın üniversite öğrencilerine konaklama hizmeti veren, yaz döneminde ise tatilciler tarafından tercih edilen Tatil Park’ın konuklarını beklediği belirtildi.

Her bütçeye uygun tatil imkanlarının sunulduğu Tatil Park’ta günübirlik imkanlardan da yararlanılabildiği bildirilen açıklamada, şunlar kaydedildi:

“Üniversite öğrencilerimizin çıkışlarını yapmasıyla bakım, tamirat ve paklık çalışmalarını kısa müddette tamamladık. Aqua, plaj ve beyaz konutlar olmak üzere 82 konaklama alanımız bulunmaktadır. Bir bungalov konutumuzda 3 ile 4 kişi ortasında konaklama yapılabilmektedir. Ayrıyeten konaklama hizmetimiz dışında, Tatil Park’a günübirlik olarak gelmek isteyenlere plajlarımız, restoranımız ve aqua parklarımızla hizmet verilmektedir. Tatilcilerimizin birden fazla İstanbul, Bursa ve Kocaeli kentlerinden gelmekteler.”

Özellikle İstanbul, Bursa ve Kocaeli’ne yakınlığı nedeniyle Tatil Park’ın tercih edildiği aktarılan açıklamada, ayrıyeten karavan ve çadırlarıyla gelenlere belirlenen alanda yer verildiği duyuruldu.

AA / Sıtkı Yıldız – Aktüel