Trabzonsporlular dünyanın her yerinde bayrak açıyor

Spor Toto Üstün Lig’de 38 yıl sonra şampiyonluk sevinci yaşayan Trabzonspor taraftarları dünyanın her yerinde bordo-mavili bayrakları asarak bu sevinci doyasıya yaşıyor.

Üstün Lig’de 2021-2022 döneminde keyifli sona ulaşan Trabzonspor taraftarları şampiyonluk sevinicini yaşamaya devam ediyor. Karadeniz grubunun şampiyonluğunu resmi olarak ilan etmesinin akabinde yapılan kutlamalar dünya gündemine girmişti. Bir asayiş olayının dahi yaşanmadığı kutlamalar bütün dünyada örnek gösterilirken, Karadeniz takımının taraftarları da gittikleri her yerde bordo-mavili bayrakları getirerek büyük bir gururla poz veriyor.

Avusturya’nın başşehri Viyana’da yaşayan gurbetçi taraftar Seyid Usta da dünyanın her bölgesinde yer alan milyonlarca taraftarlarda biri. Usta, tatil için gittiği Dubai’de 53. katın seyir terasından bayrak açarak görüntüyü büyük bir keyifle izledi. Eşi ile birlikte çölün ortasında da Trabzonspor bayrağı açan Usta, “Bu mutluluğun tanım yok. Bize bu gururu yaşatanlara çok teşekkür ediyoruz. Dünyanın her yerinde Trabzonspor’un şampiyonluğunun nasıl bir tesir oluşturduğunu görebiliyorsunuz. İnsanların bakışlarından bunu hissedebiliyorsunuz” dedi. – TRABZON

İhlas Haber Ajansı / Spor