Gizli Saklı Naz / Yaz kimdir, kim canlandırıyor? Gizli Saklı Naz ‘Sinem Ünsal’ kimdir, kaç yaşında? Naz Arıca ve Yaz Güneş kimdir?

Gizli Saklı, No Dokuz Productions imzalı, birinci kısmı 8 Haziran 2022 tarihinde yayınlanan Türk imali polisiye ve romantik güldürü çeşidindeki televizyon dizisi. Saklı Gizli Naz / Yaz kimdir, kim canlandırıyor? Bilinmeyen Gizli Naz ‘Sinem Ünsal’ kimdir, kaç yaşında? Naz Arıca ve Yaz Güneş kimdir?

GİZLİ SAKLI NAZ – YAZ KİMDİR?

Naz 28 yaşında, güler yüzüyle ve olumlu gücüyle etrafını aydınlatan bir genç kızdır. Annesi ve dayısı ile bir arada mütevazı bir hayat sürer. Babasını küçük yaşta kaybetmesinin tesiriyle annesine hayli düşkündür. Derslerinde başarılı bir öğrenci olan Naz, çocukluktan beri polis olmanın hayalini kurar. Annesi Aynur’un ise kızı için değişik hayalleri vardır. Aynur kızının kendisi üzere hemşire olmasını ister. Ancak annesinin tüm ısrarına karşın Naz, kendi hayalini gerçekleştirir ve polis akademisinden birincilikle mezun olur. Naz’ın hem akademideki başarısı hem de birkaç yıl evvel havaalanındaki bir patlamayı önlemesi organize şubenin en büyük amiri Sadullah’ın dikkatinden kaçmaz ve onu Tarık Koşuoğlu’nun yakalanması için yürüttüğü operasyona dahil eder. Naz Arıca artık operasyonun Yaz Güneş’i olmuştur.

NAZ VE YAZ KARAKTERLERİNİ KİM CANLANDIRIYOR?

Gizli Saklı dizisinde Naz Arıca ve Yaz Güneş karakterlerini “Sinem Ünsal” canlandırmaktadır.

SİNEM ÜNSAL KİMDİR?

Sinem Ünsal (d. 21 Haziran 1993, İzmir), Türk oyuncu. Çoban Yıldızı, Siyah Beyaz Aşk, Kızım, Mucize Hekim, Elbette Bir Gün ve Kapalı Gizli isimli dizilerdeki rolleriyle tanınmaktadır.

Sinem Ünsal, 21 Haziran 1993 tarihinde İzmir’de doğdu. Azerbaycan Türkü kökenli bir baba ile Çerkes kökenli bir annenin ikinci çocuğu olarak doğdu. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Mukayeseli Edebiyat kısmından mezun olmuştur. 2017 yılından itibaren oyunculukla ilgilenmektedir. 2017 yılında yayımlanan Çoban Yıldızı isimli dizide Güneş karakterini, 2017-2018 yılları ortasında yayımlanan Siyah Beyaz Aşk isimli dizide ise Gülsüm Aslan karakterini canlandırdı. 2018-2019 yılları ortasında TV8’de yayımlanan Kızım isimli dizide Sevgi Günay karakterini canlandırdı. 2019 yılında yayımlanmış Raif ile Letafet isimli tiyatro oyununda Letafet karakterini canlandırdı. 2019-2021 yılları ortasında yayınlanan Mucize Tabip isimli dizide Tabip Nazlı Gülengül karakterini canlandırdı. Daha sonra, 2021 yılında yayımlanan Elbette Bir Gün isimli dizide Feride Gizem Kılıçlı karakterini canlandırdı. Günümüzde ise, FOX’ta yayınlanan Bâtın Gizli dizisinde Naz Arıca/Yaz Güneş karakterini canlandırmaktadır.

Rol aldığı diziler:

  • 2017 : Çoban Yıldızı : Güneş
  • 2017-2018 : Siyah Beyaz Aşk : Gülsüm Aslan
  • 2018-2019 : Kızım : Sevgi Günay Adıgüzel
  • 2019-2021 : Mucize Tabip : Nazlı Gülengül Vefa
  • 2021 : Elbette Bir Gün : Feride / Gizem Kılıçlı
  • 2022- : Bilinmeyen Gizli : Naz Arıca/Yaz Güneş