BEŞİKTAŞ HABERLERİ – Ahmet Nur Çebi’den Serdar Saatçı açıklaması!

Beşiktaş’ta lider Ahmet Parıltı Çebi, kulübün transfer gündemine dair kıymetli açıklamalarda bulundu. NTV’ye konuşan Çebi, takım dışı kalan ve geleceği merak konusu olan Serdar Saatçı’yla ilgili, “Serdar Saatçı’ya kontrat teklif ettik ve kararını bekliyoruz. Altyapıda herkesin bir Avrupa hayali var. Daima bir emelleri ve hevesleri olması lazım. Onlar bir yere gitmeli ki aşağıdan gelenler hevesle futbol oynamalı.” dedi.

İşte Lider Çebi’nin açıklamalarından öne çıkanlar:

Kerem Atakan Kesgin için görüştüm. Ben herkesle görüşüyorum. 4.5 milyon euro fiyata sattık diye eleştirildik lakin bir öbür genç oyuncu bize 3’te 1 fiyata teklif ediliyor. Bir de bu açıdan bakmak gerektiğini düşünüyorum. Hocamız 1-2 tane destek istiyor. Orta saha, kanat ve stoper transferi için çalışıyoruz.

Hakemlerle ilgili bundan sonra yansımız sert olacak. Biz söyleyeceklerimizi söyledik. Toparlanın dedik. Bu saatten sonra bizim söyleyeceklerimiz ikaz niteliği taşımaz. Yansımız ağır olur. Biz artık reaksiyon göstereceğiz. Umarım her şey yolunda sarfiyat.

8+3 kuralının Türk futboluna bir katkı verdiğini düşünmüyorum. Oyunculara rehavet getiriyor. Yerli oyuncular artlarına yaslanıyor. 600 dakika oynayan oyuncuyu yurt dışından tıpkı paraya getirsem beni tefe koyarlar.