Başkan Yılmaz, teknik birimlerde çalışanlarla buluştu

Toroslar Belediye Lideri Atsız Afşın Yılmaz, teknik üniteleri gezerek çalışanlarla bir ortaya geldi. Ünitelerde incelemelerde bulunan Yılmaz, takım arkadaşlarına teşekkür etti.

Mersin‘in merkez ilçe Toroslar Belediyesinden yapılan açıklamaya nazaran, dünyada üçüncü, Türkiye’de ise birinci olarak Toroslar’da uygulanan “Çevik Belediyecilik” çerçevesinde çalışmalar devam ediyor. Grupların alanda yürüttükleri çalışmaları yakından takip eden Lider Yılmaz, teknik ünitelerde incelemelerde bulundu. Fen İşleri, Paklık İşleri, Park ve Bahçeler ile Dayanak Hizmetleri müdürlerinin de hazır bulunduğu ziyarette Yılmaz, çalışma arkadaşlarıyla sohbet ederek fotoğraf çektirdi.

“Çözüm içinv”

Yaz döneminin başlamasıyla birlikte ilçenin yaylalarında nüfusun daha da artığını kaydeden Lider Yılmaz, ilçe merkezinin yanı sıra yüksek bölümlerde hizmetlerin kesintisiz bir formda devam ettiğini vurgulayarak, “Vatandaşlarımızın ilçemizde sağlıklı ve hoş bir tatil geçirmesi için çalışmalarımızı daha da hızlandırdık” diye konuştu. – MERSİN

İhlas Haber Ajansı / Lokal