Baş Tacım 303. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Baş Tacım dizisi yeni bölümde neler olacak? Baş Tacım son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak?

Baş Tacım yeni kısım fragmanı araştırılıyor. Baş Tacım dizisi yeni kısımda neler olacak? Baş Tacım dizisi 303. yeni kısım fragmanı yayınlandı mı? Baş Tacım 303. kısımda hangi olaylar yaşanacak? Ayrıntılar haberimizde.

BAŞ TACIM 303. KISIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Dizinin bugün yayınlanan 302. kısmından sonra 303. kısım fragmanı yayınlandı.

BAŞ TACIM SON KISIMDA NE OLDU?

Ekta Kapoor’un yapımcılığını üstlendiği Pavitra Rishta, Baş Tacım ismiyle Hint dizi severlerle buluşuyor. Archana ve Manav’ın büyük bir yanlış anlaşılmadan doğan aşkı Baş Tacım ile ekrana geliyor.

Hint ekranlarında fırtınalar estiren Pavitra Rishta, Baş Tacım ismiyle ekrandaki yerini alıyor. Baş rollerini Ankita Lokhande ve Sushant Singh Rajput’un üstlendiği Baş Tacım, heyecan dolu kısımlarıyla Kanal 7’de oluyor.

Archana’nın yengesi Manjusha, Manav’ın güzel bir makine mühendisi olduğunu söyleyerek onların evlenmelerini sağlar. Lakin Archana evlendikten sonra Manav’ın aslında bir tamirci olduğunu öğrenir. Bu gerçek Archana’nın yüzüne tokat üzere çarpar. Kendisine palavra söylendiğini düşünen Archana evliliğinden tekrar de vazgeçmez. Öte yandan Manav’ın kardeşi Sachin bir trafik kazasında hayatını kaybeder. Onun gebe eşi Shravani ise bir başına kalır. Manav’ın ailesi, onun Archana’dan ayrılıp Shravani ile evlenmesi gerektiğini söyler. İstemeyerek de olsa Manav’dan ayrılan Archana kenti terk eder. Yıllar sonra geri dönen Archana, Manav ile yine kavuşacak mı? Shravani, çocuğunu babasız büyütebilecek mi? İki bayan ortasında kalan Manav ne karar verecek? Hepsi ve daha fazlası Baş Tacım ile ekrandaki yerini alıyor.

Büyük yanlış anlaşılmalarla başlayan bir aşk hikayesi Baş Tacım ile Kanal 7’de…

BAŞ TACIM KONUSU NE?

Büyük yanlış anlaşılmalarla başlayan bir aşk hikayesi Baş Tacım ile Kanal 7’de… Archana’nın yengesi Manjusha, Manav’ın düzgün bir makine mühendisi olduğunu söyleyerek onların evlenmelerini sağlar. Ancak Archana evlendikten sonra Manav’ın aslında bir tamirci olduğunu öğrenir. Bu gerçek Archana’nın yüzüne tokat üzere çarpar.