Balkan Ninnisi ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Balkan Ninnisi dizisi hangi gün? Salı mı Perşembe günü mü yayınlanıyor?

Balkan Ninnisi, birinci kısmı 21 Haziran 2022 tarihinde yayınlanan Türk üretimi televizyon dizisi. Dizinin başrollerinde Erdal Özyağcılar, Hasret Türkad, Merih Öztürk ve Emre Beyefendi yer almaktadır. Pekala, Balkan Ninnisi ne vakit, saat kaçta, hangi kanalda? Balkan Ninnisi dizisi hangi gün yayınlanıyor? Salı mı Perşembe günü mü yayınlanıyor?

BALKAN NİNNİSİ NE VAKİT, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

Balkan Ninnisi her hafta Salı günü saat 20:00 ‘da TRT 1’de ekranlara geliyor.

BALKAN NİNNİSİ KONUSU NEDİR?

Vardar Irmağı’nın ikiye böldüğü, Taş Köprü’nün birleştirdiği, Makedonya’nın başşehri Üsküp’te geçen imkânsız bir aşk öyküsünü anlatan “Balkan Ninnisi” yakında TRT 1 ekranlarına gelecek.

Farklı milletlere mensup iki gencin imkânsız aşkı…

“Balkan Ninnisi”, tam 600 yıl Osmanlı kenti olarak kalmış, bir tarafında Türk ve Arnavutların öbür yanında Makedonların hayatlarını sürdürdüğü Üsküp’te, farklı milletlere mensup iki gencin, sevdaları uğruna imkansızı başarmak için verdikleri çabanın hikayesini anlatıyor.

Önceden hayatları kesişen, yazgının cilvesi olarak tarihi bir konakta buluşan Türk ve Makedon aileler ile birbirini ölesiye seven iki gencin hayatlarından kesitleri ekranlara yansıtacak “Balkan Ninnisi”nin direktörlüğünü Doğan Ümit Karaca üstleniyor.

BALKAN NİNNİSİ OYUNCULARI KİMLERDİR?

Erdal Özyağcılar : Süleyman

Özlem Türkad : Neriman

Emre Beyefendi : Ertan

Gözde Çığacı : Gülsüm

Hakan Boyav : Daniel

Deniz Gürkan : Gülbahar

Erman Saban : Hayati

Sarp Bozkurt : Arif

Süleyman Kara : Mustafa

Mustafa Jašar

Kaan Turgut : Pavel

Bedija Begovska

Elyesa Kaso