Evlilik Hakkında Her Şey yok mu, neden yok? Evlilik Hakkında Her Şey final mi yaptı, bitti mi? 7 Haziran Salı bugün Evlilik Hakkında Her Şey var mı?

Evlilik Hakkında Her Şey, MF İmal imzalı, birinci kısmı 21 Eylül 2021 tarihinde yayınlanan, direktör koltuğuna sırasıyla Yusuf Pirhasan ve Volkan Keskin’in oturduğu, senaryosunu Seda Çalışır Karaoğlu, Toprak Karaoğlu, Ayşe Canan Ertuğ ve Halil Ersan’ın uyarladığı, Türk imali dram, komedi-drama ve hukuk cinsindeki televizyon dizisi. Evlilik Hakkında Her Şey yok mu, neden yok? Evlilik Hakkında Her Şey final mi yaptı, bitti mi? 7 Haziran Salı bugün Evlilik Hakkında Her Şey var mı?

EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY VAR MI, YOK MU, NEDEN YOK?

Evlilik Hakkında Her Şey dizisi geçen hafta final yaptığı için bugün ekranlara gelmeyecek. Dizi geçtiğimiz hafta 33. kısmı ile final yapmıştı.

EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY FİNALİNDE NELER OLDU?

Tüm zorlukları geride bıraktığını düşünen Cevher bayanlarını düğün alışverişi için gittikleri gelinlikçide büyük bir sürpriz beklemektedir. Nihayet olağan bir gün geçirmeyi ümit ederlerken rehin alınırlar ve kendilerini karışık bir davanın içinde bulurlar. Bu olayla birlikte Azra ve Efe ilgilerini tekrar tanımlarken, Çolpan bahtını değiştirmek zorunda kalacağı bir yol ayrımına gelir. Bora, anne olmanın heyecanı içindeki Sanem’e küçük ancak çok değerli bir armağan verir. Yalın ve Güneş, Çolpan’a konuttan taşınacaklarını söylemenin tansiyonunu yaşarken, Çolpan herkesi derinden etkileyecek son atılımını yapar. Artık hiçbir şey eskisi üzere olmayacaktır.

EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY DİZİSİ KONUSU NE?

Cevher ailesine mensup birbirinden çok farklı dört bayanın ortak geçmişlerine olan yansıları ve farklılıkları işlenecek. Bir evliliğin bütün basamaklarını bu dört bayan kahramanımız üzerinden göreceğimiz dizide; Çolpan (Sumru Yavrucuk) boşanmış, Azra (Gökçe Bahadır) uzun yıllardır evli, Güneş (Tülin Ece) evlilik arifesinde ve Sanem (Gökçe Eyüboğlu) ise evlilik kavramını tümüyle reddetmektedir.

EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY OYUNCU KADROSU

Gökçe Bahadır: Azra Cevher: 1-33

Barış Kılıç: Efe Avcı: 21-33

Sumru Yavrucuk: Çolpan Cevher: 1-33

Gökçe Eyüboğlu: Sanem Cevher Arsen: 1-33

Serkan Altunorak: Bora Arsen: 15-33

Tülin Ece: Güneş Cevher Kuru: 1-33